logo    Alarmsecurity.cz  Domácí zabezpečovací systémy  Zabezpečte svůj majetek včas. Vaše investice bude v bezpečí. 

DOPORUČUJEME:


POROVNEJTE NAŠE CENY

Vyzkoušejte ceny našich výrobků také na nezávislých on-line porovnávačích cen:PLATEBNÍ METODY

Vážení zákaznící, připravili jsme pro Vás přehled platebních metod, kterými můžete platit v našem e-shopu...


Zajímá Vás, jak velká je kriminalita v okolí Vašeho bydliště? Podívejte se na mapu kriminality ZDE:
Nový zabezpečovací systém AS-S2G. Jen v našem e-shopu!!

Alarmsecurity.cz představuje novinku na českém trhu =

Inteligentní bezdrátový GSM zabezpečovací systém s kompletním menu v češtině, s možností ovládání IP kamer, spínání řízených zásuvek 230V, ochranou proti sabotáži a s jednoduchým ovládáníM prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu s operačním systémem iOS či Android.

Alarm SmartHome S2G patří mezi velmi pokročilé zabezpečovací systémy s celou řadou funkcí a představuje ideální volbu pro ochranu vašeho majetku – vhodné pro rodinné domy, byty, chaty, chalupy, ale také pro kanceláře, provozovny, dílny, obchody, sklady, úřady a další objekty. Jedná se o bezdrátový alarm s jednoduchou instalací a ovládáním, který Váš dům nejen zabezpečí, ale také může dálkově spouštět elektrické spotřebiče pomocí řízených zásuvek, a kdykoli je možné sledovat dění pomocí otočné IP kamery eRobot AS-I910.

Díky vestavěnému GSM komunikátoru, poskytuje  tento zabezpečovací systém uživatelům mimořádnou flexibilitu, pracuje s jakoukoliv SIM kartou českých operátorů.  Komunikace probíhá plně v českém jazyce. Pro napojení detektorů k centrální jednotce není nutné tahání drátů ani složité nastavování. Pro nastavení všech funkcí a při programování  detektorů se nepoužívají SMS zprávy. VŠE SE NASTAVUJE přímo na centrální jednotce zabezpečovacího systému. Snižují se tak náklady spojené s odesíláním SMS zpráv. Detektory jsou bezdrátové, mají dosah až 100 metrů a jsou napájené bateriemi, hlavní jednotka je napájena ze sítě 230 V, ale má také vlastní záložní baterii s výdrží až 14 hod. Díky tomu dokáže celý systém udržet v činnosti i při výpadku elektrického proudu. Pokud by tato situace nastala a dojde k přerušení dodávky elektrické energie ze sítě, alarm se automaticky přepne na záložní baterii a bude Vás o tomto jevu informovat zasláním SMS na uložené telefonní číslo.
Alarm i všechny bezdrátová čidla mají také bezpečností kontakty, které okamžitě aktivují poplach v případě pokusu o jejich demontáž nebo otevření. O tomto stavu Vás systém bude opět informovat odesláním SMS a spuštěním poplachu.

Aktivace a deaktivace samotného alarmu je rovněž velice jednoduchá a nabízí se několik možností. Aktivovat a deaktivovat alarm můžete přímo na ovládacím panelu alarmu, přes telefon pomocí hovoru, SMS nebo aplikací, kterou si můžete nainstalovat do svého chytrého telefonu. Ovládání pomocí Android/iOS aplikace je kompletně v češtině . Neschází ani možnost ovládání pomocí dálkového ovladače-klíčenky případně pomocí čipové RFID čtečky. Přímo na centrální jednotce zabezpečovacího systému je integrovaný RFID snímač, kde přiložením RFID čtečky můžete aktivovat či deaktivovat Váš systém.

Instalace alarmu a jeho příslušenství je velice jednoduchá a nevyžaduje využití služeb specializovaných firem. Stačí si vybrat místo kam chcete umístit čidlo, naprogramovat toto čidlo v ústředně alarmu a je hotovo. Bezdrátový přenos se už postará o všechno další.  Zabezpečovací systém je snadno rozšiřitelný a lze ho dle aktuálních potřeb uživatele a dle charakteru zabezpečovaného objektu doplňovat o celou řadu senzorů a moderních bezpečnostních prvků, které nabízíme v našem e-shopu.

Zabezpečovací systém SmartHome S2G  byl prověřen akreditovanou zkušebnou a je na něj vydáno prohlášení o shodě. Byly provedeny velmi náročné testy a splňuje všechny normy vydané v rámci EU i ČR. Výrobek splňuje evropskou značku shody CE.

Více informací : ZDE

 

NTAwN