logo    Alarmsecurity.cz  Domácí zabezpečovací systémy  Zabezpečte svůj majetek včas. Vaše investice bude v bezpečí. 

DOPORUČUJEME:


POROVNEJTE NAŠE CENY

Vyzkoušejte ceny našich výrobků také na nezávislých on-line porovnávačích cen:PLATEBNÍ METODY

Vážení zákaznící, připravili jsme pro Vás přehled platebních metod, kterými můžete platit v našem e-shopu...


Zajímá Vás, jak velká je kriminalita v okolí Vašeho bydliště? Podívejte se na mapu kriminality ZDE:Úvod »» Vnitřní IP kamera


  

Vnitřní IP kamera

Model: AS-I900

img

 

Dostupnost: Vyprodáno - další zboží objednáno
Číslo produktu: 054-ASI900
Záruka: 24 měsíců
Sleva: 22 %
Ušetříte: 571 Kč
Původní cena 2 570 Kč
Cena bez DPH : 1 652 Kč
Cena s DPH (21 %):
1 999 Kč
Hlídací pes:
Hlídací pes

 

!!  KOMPATIBILNÍ SE ZABEZPEČOVACÍM SYSTÉMEM AS-G190E  !!

AS-I900 - velmi povedená otočná IP kamera ideální pro zabezpečení Vaší domácnosti. Je primárně určena pro bezpečnostní monitoring důležitých prostor, kde ve spojení s dodávaným softwarem dokáže ukládat kontrolní záznam pro rekonstrukci událostí. Kamera je velmi univerzální a lze ji instalovat kdekoliv pro zabepečení vnitřních prostor. Je vhodná do domácnosti, kanceláře, malého obchodu nebo vstupní haly.

Kromě možnosti rotace kamera podporuje noční vidění s IR s přísvitem až na 8 m, obousměrnou zvukovou komunikaci, detekci pohybu a možnost ukládání pořízených fotografií nebo videí na microSD kartu či je odeslat na FTP server, nebo pořízené fotografie odeslat na Váš email.

IP kamera umožňuje sledovat vybraný objekt jak v místní síti, tak prostřednictvím internetu nebo mobilního telefonu. Kameru je možné propojit s routerem pomocí kabelu RJ-45 nebo WiFi. K připojení do místní sítě nebo sítě internet můžete využít klasické kabelové připojení pomocí kabelu nebo zvolit bezdrátové připojení WiFi. Pomocí webového rozhraní můžete sledovat snímanou scénu, otáčet kamerou oběma směry, ukládat záznam a měnit veškerá nastavení IP kamery.

Tato IP kamera disponuje unikátním nočním viděním s automatickým přizpůsobením světlosti. Při zhoršeném osvětlení se automaticky aktivuje infračervené přisvícení scény.  Infračervené LED diody umožní vidět ve tmě až na vzdálenost 8 metrů.

Kamera umožňuje také obousměrnou zvukovou komunikaci. Díky vestavěnému mikrofonu a externím reproduktorům (nejsou součástí balení) můžete s narušitelem na dálku komunikovat.

Příjemným bonusem je implementace detektoru pohybu, díky kterému lze spustit záznam až v okamžiku, kdy se ve sledované oblasti něco děje. Po detekci pohybu umí tato kamera uložit  pořízené fotografie nebo video na microSD kartu, odeslat na FTP server nebo fotografie odeslat na email.

Ke kameře se lze připojit a sledovat záznam z místní sítě i přes internet. Jedinou podmínkou je, aby Vám Váš poskytovatel internetu zřídil veřejnou IP adresu. Tuto službu většina českých poskytovatelů nabízí zdarma nebo za nízký poplatek. A nebo můžete sledovat online IP kameru pomocí programu P2P (dodáváno na CD).

Nastavení kamery je podle dodávaného návodu velmi jednoduché. Navíc je součástí dodávky CD s instalačním programem, který instalaci kamery ještě zjednodušuje. V několika krocích tak můžete přes běžný webový prohlížeč sledovat obraz z kamery na monitoru Vašeho počítače nebo mobilního zařízení.

Součásti balení je držák pro uchycení, který umožňuje mnoho způsobů instalace, např. zeď, strop…atd. Obraz je možné SW otočit dle polohy kamery.

 

 

Tato IP kamera nové generace nabízí kvalitnější obraz v HD rozlišení (720p).  Kvalitní snímací čip umožňuje získávat kvalitní a ostré záběry.

 

 

Funkce Pan/Tilt umožňuje polohování IP kamery ve vodorovné i svislé rovině. Polohování se provádí z PC z uživatelského rozhraní s náhledem obrazu z kamery. Po připojení k IP kameře z libovolného PC, připojeného k internetu (nebo v rámci domácí, či firemní sítě), máte tedy možnost nejen sledovat obraz z kamery, ale také pohybovat na dálku kamerou ve svislé i vodorovné poloze. Nepohybuje se samozřejmě celá IP kamera, ale pouze část s objektivem. Máte tak možnost nahlížet do všech částí sledované místnosti, včetně podlahy a stropu.IP kameru je možné na dálku otáčet horizontálně (270°) i vertikálně (120°) a to přímo z mobilního telefonu, či PC. Kameru tak můžete vždy natočit přesně tam, kam potřebujete.

 

 

Tato IP kamera poskytuje perfektní barevný obraz během dne a vysokou citlivost potřebnou v noci.  Tím je zajištěna věrná reprodukce barev při snímání během dne. Při setmění  se kamera přepne do černobílého režimu. Tím se dosáhne maximální citlivosti kamery v noci. Navíc je kamera osazena 11 IR LED diodami.

 

 

Díky P2P funkci, je nastavení této kamery extrémně jednoduché a zvládne ho i naprostý laik. Není nutné měnit žádné nastavení v routeru či u Vašeho internetového providera. Kameru v podstatě stačí zapojit do el. sítě a ihned můžete začít se sledováním.

 

 

 

Kamera umožňuje také obousměrnou zvukovou komunikaci. Díky vestavěnému mikrofonu a externím reproduktorům (nejsou součástí balení) můžete s narušitelem na dálku komunikovat. Pomocí výstupu JACK 3,5 mm lze v případě potřeby připojit externí aktivní reproduktor.

 

 

Při zaznamenání pohybu umí IP kamera zaslat na váš email upozornění včetně fotografie. Po detekci pohybu umí tato kamera uložit  pořízené fotografie nebo video na microSD kartu, odeslat na FTP server nebo fotografie odeslat na email. Samozřejmostí je vyvolání poplachu na externí sirénu, kterou je možné připojit ke kameře pomocí pin konektorů.

 

 

Díky vestavěnému detektoru pohybu se tato IP kamera promění v bezpečnostní kameru, která je schopna rozpoznat pohyb v obraze a na tento pohyb reagovat.  Uživatel má možnost nastavení citlivosti detekce v úrovních od 1 do 10. Aby nedocházelo ke zbytečným planým poplachům v době, kdy je před kamerou plánována běžná aktivita, je možné pomocí „Časového plánovače“  nastavit čas, kdy má být detekce aktivní. tzn. detektor pohybu je možné aktivovat pouze v určité časové úseky nebo dny v týdnu.

 

Tato kamera má vestavěný slot pro kartu microSD - umožňuje nahrávání videa či snímků přímo na kartu (po detekci pohybu, nebo po ručním spuštění nahrávání). Maximální velikost karty je 32GB. Uživatelská instalace SD karty do těla kamery je velmi jednoduchá.

 

 

Díky specializovaným mobilním aplikacím můžete mít dohled nad Vaší kamerou nejen z PC, ale i z Vašeho smartphonu. Přístup ke kameře může mít současně několik uživatelů s různými uživatelskými právy. Kontrolu tedy můžete provést opravdu odkudkoliv.

 

 

FUNKCE A VLASTNOSTI:

 • Vestavěný motorický rotátor, který umožňuje softwarově naklánět kameru dvěma směry: horizontálně 270° a vertikálně 120°, tichý chod motoru.
 • I/O port pro připojení k alarmu apod. Vstup a výstup.
 • Ke kameře mohou být připojeny externí detektory pohybu a siréna.
 • Slot na SD kartu pro nahrávání bez nutnosti zapnutého PC.
 • Obousměrná zvuková komunikace s vestavěným reproduktorem a mikrofonem.
 • Vestavěný mikrofon pro záznam a přenos živého zvuku.
 • Externí reproduktory mohou přenášet Váš hlas z mikrofonu na PC a zastrašit tak narušitele v objektu, ve kterém se nachází IP kamera
 • Obrazový záznam vyvolaný vestavěným detektorem pohybu může být uložen na FTP server nebo odeslán v příloze emailu. Při události „narušení“ může kamera vyvolat alarm na externě připojenou sirénu nebo poslat informaci na alarmový server.
 • Podpora 802.11b/g WIFI protokolu pro bezdrátové připojení k vašemu WIFI routeru.
 • IR LED pro noční přísvit na vzdálenost do 8 metrů.
 • Podpora tři úrovní uživatelských práv.
 • Podpora nahrávání na FTP, RTSP stream... a další.
 • Podpora sledování záznamu a ovládání kamery z mobilních telefonů, tablet PC apod.
 • Výrobce označuje kameru štítkem, na kterém je uvedeno unikátní číslo kamery a url adresa. Když je kamera připojena k internetu, můžete sledovat záznam zadáním této
  url adresy do internetového prohlížeče. Tuto funkci lze v konfiguraci kamery vypnout.
 • Speciální rozhraní pro chytré telefony - zvlášť pro iPhone a pro ostatní smartfones.
 • Součástí balení je praktický nastavitelný držák na zeď, strop apod.
 • Bohaté možnosti nastavení obrazu a dalších funkcí kamery.
 • Kvalitní zpracování a líbivý design.

 

 

 

 

Obsah balení:

1x  IP kamera AS-I900

1x držák kamery

1x napájecí adaptér

1x datový kabel

1x svorkovnice

1x instalační CD se softwarem

1x uživatelský manuál v českém jazyce

1x instalační materiál (3 ks hmoždinek, 3ks vrutů)

 

 

 


Varianty tohoto výrobku

Obrázek:
Číslo produktu / Název zboží:
 
Cena:
Otočná WiFi IP kamera eROBOT
119-ASI910
Otočná WiFi IP kamera eROBOT
Cena 2 190 Kč
NWU2NT
Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


       když cena klesne pod

        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: